PwC SDC vs FAMUR SA

4 - 7
FAMUR

Spotkanie pomiędzy PwC SDC a FAMUR SA, zapowiadało się jako starcie drużyn, które w sezonie jesiennym zakończyły zmagania na sąsiednich lokatach w tabeli Ekstraklasy Sportowej ligi Firm. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed dwoma miesiącami ukończyli ligę na 4 lokacie, tracąc do podium zaledwie 2 „oczka”. Natomiast goście uplasowali się wówczas na 3 pozycji w stawce, kończąc zmagania z 16 punktami na koncie. Rywalizacja w tym meczu rozpoczęła się od bardzo szybkiej gry z obu stron. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się szybko rozgrywać piłkę w środku pola, posyłając prostopadłe podania do napastników. Pierwszy gol w tym meczu padł już w 1 minucie, a wynik zaraz po rozpoczęciu spotkania otworzył zawodnik PwC SDC – Marek Kozień. Jednakże już kilka chwil później piłkarze FAMUR SA zdołali wyrównać, a na listę strzelców wpisał się Rafał Krzyżowski. W dalszej części pierwszej połowy oba zespoły naprzemiennie wymieniały ciosy, co przy zmianie stron dawało wynik 3:4. Jednak w drugiej odsłonie, przez dłuższy czas utrzymywał się wynik ustalony jeszcze przed przerwą. Dopiero w 34 minucie impas strzelecki przerwał Patryk Wieczorek, podwyższając prowadzenie gości. W samej końcówce meczu wszystkie atuty pozostały już w rękach graczy FAMUR SA, którzy zwyciężyli ostatecznie 7:4.